Konica Minolta 14 PL dijital Baskı Kafası Nedir

Konica Minolta 14 PL dijital Baskı Kafası Nedir

Yazan busra 15/09/2014 0 Yorum

Konica Minolta 14 PL Solvent Baskı Kafası Özellikleri

 

Kompakt, Yüksek Çözünürlüklü Baskı Kafaları inç/360 Enjektörler Aralıklı 512  - 1024 Nozile sahiptir.

Çok yönlü Uygulamalar için en uygun Mürekkep Püskürtmeli Baskı Kafası

Kafası Kesme modu Özelliği,

Piezo On-Demand Kafası Piezo on-demand mürekkep püskürtmeli sinyallerine göre elektrik alanı uygulayarak, piezoelektrik malzemeden oluşan küçük mürekkep odaları deformasyon kullanan damla çıkarır.

Paylaşılan duvar yapısı ile kayma mod piezo harekete ilkesi daha düşük güç tüketimi yanı sıra yüksek yoğunluklu meme dizi sağlar. 360 dpi yüksek çözünürlük Aralığı ile 512 Meme, inç aralık başına 360 ağızlık bir comactly tasarlanmış baskı kafası 512 Memesi düzenlenmesi sağladı.

KM512 serisi, sırasıyla 42pl, 14pl ve 4pl birim damla hacmi kabiliyetlerine tekabül tip L, M, S, oluşur. tip M ve S yumuşak tonları ile yüksek kaliteli görüntüler üreten 4 seviyeli gri skala modunda sürülebilir. Özel tasarlanmış iç yapısı nedeniyle Solvent, UV, Petrol ... Uyumlu, KM512 serisi genellikle süper geniş format yazıcılar için kullanılan agresif solvent mürekkep dahil mürekkep uyumluluğu geniş bir yelpazede sahiptir.

UV mürekkep oda sıcaklığında yüksek viskoziteye sahip mürekkepler, H tipi dahili bir ısıtıcı ile 55 dereceye kadar ısıtılabilir.

Baş Dağı Sistemi Comapct Tasarla Bu dizi etkinleştirilmesi özel kullanıcıların tam zorlanmadan baskı kafaları hizaya böylece bir "kanat" bir yapıya sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu özellik, tek geçişli yüksek hızda baskı amaçlı sayfa genişliği baskı kafası birimlerinin kolayca kombinasyonunu sağlar. Aynı dış tasarımı aynı montaj sistemi üzerinde farklı tip kafalar birbiri arasında geçişine izin verir.

Konica minolta 512

Konica Minolta Endüstriyel, Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı baskı kafası büyük ebat baskı makineleri için en ideal baskı kafasıdır.
Eşsiz ve kolay kullanımlıdır. 14pl delik çapı ve 1440 Dpi baskı yapabilmesi sayesinde fotoğraf kalitesinde baskılar yapmanıza olanak sağlar.
Grayscale teknolojosine sahip olmasından dolayı degrade geçişlerini hem en dolgun tonda hemde en ufak noktamayla basabilir.
En uzun ömürlü baskı kafasıdır.Konica Minolta piezo on-demand mürekkep püskürtme kafaları zaten diğer mürekkep püskürtme kafalarından daha düşük voltaj ve daha az güç tüketimi kullanır 
bu yüzden hem en uzun ömürlü baskı kafasıdır hemde çevreye en duyarlı baskı kafasıdır .

Konica Minolta 1024 – 14pl Baskı Kafası


Ultra-ince olmasından dolayı, yer tasarrufu sağlar. Kafaları daha küçük bir alanda monte edilebilirsiniz. Buda baskı kalitesini artırır ve daha kompakt makine dizaynı sağlar.
 


Teknik Özellikleri
Teknolojisi: Piezo Drop on Demand
Resolution: 180 dpi x 2 sira = 360 Dpi
Nozzle Sayısı : 512 nozzles x 2 sira = 1024 nozzles
Nokta Çapı: 14pl
Baskı Genişliği: 72 mm
Gray Scale : 8 levels
Ağırlığı : 150 gram

Konica Minolta 512 – 14pl Baskı Kafası

Teknik Özellikleri
Teknolojisi: Piezo Drop on Demand
Resolution: 180 dpi x 2 sira = 360 Dpi
Nozzle Sayısı : 256 nozzles x 2 sira = 512 nozzles
Nokta Çapı: 14pl
Baskı Genişliği: 36 mm
Gray Scale : 4 levels
Ağırlığı : 95 gram