KYOCERA Yeni Baskı Kafası

KYOCERA Yeni Baskı Kafası

Yazan busra 04/08/2016 0 Yorum Baskı Teknolojileri,

Kyocera'dan Yeni Inkjet Baskı Kafası 


Yeni Kyocera baskı kafası kullanımları arasında tam renkle ve desenli olarak seramik karo üzerine basım da var. Kyocera gelecekte ürünün uygulamaları arasına tekstil baskısı, örneğin halı ve kumaş üzerine baskıyı da eklemek istiyor. 
Kyocera Corporation yaptığı açıklamayla, 84 piko litre damlacıklarla dakikada 50 metre baskı yaparak şirkete göre sınıfında yenidünya rekoruna ulaşan önemli bir endüstriyel inkjet baskı ekipmanı bileşeni geliştirdiğini duyurdu. Yeni Kyocera baskı kafası kullanımları arasın-da tam renkte ve desenli olarak seramik karo üzerine basım da var. Kyocera gelecekte ürünün uygulamaları arasına tekstil baskısı, örneğin hah ve kumaş üzerine baskıyı da eklemek istiyor. Ayrıca medikal baskı da planlanan genişleme alanları arasında. 
KJ4C-0360 Baskı kafası= temel dizellileri Dünyanın en hızlı baskısı: Kyocera ‘ya göre KJ4C-0360'un yine Kyocera ait özel piezo elektrik teknolojisi sayesin-de mümkün olan mürekkep-dağıtma sistemi sindirim en hızlı baskısını garantiliyor “84 pl damlacık kullanarak dakikada 50 m”. Baskı eni: Endüstri lideri 2 etkili baskı genişliği “109 mm/4” gereken baskı kafası sayısını azaltacak. Tama-men ayarlanabilir mürekkep boşaltma hacmi: Boşaltma hacmi, 25 m/dk maksimum boşaltma hızıyla ve 50 m/ dk baskı hızıyla 15-84 pl arasında ayarlanabilir. Bu da çeşitli yüksek-verimli, yüksek hızlı baskı uygulamalarını kolaylaşır. 
Geniş mürekkep uyumluluğu farklı medyalar üzerine basımı mümkün kılıyor Sıvı kanalı için farklı mürekkep çeşitlerine karşı yüksek dirence sahip bileşenler kullanmak suretiyle, baskı kafasının hem su hem yağ tabanlı mürekkeplerle uyumlu olmasını sağlıyor. Ayrıca geniş parçacıklı pigment mürekkepler, halı ve diğer tekstiller üzerine baskı ve özel amaçlar için hızlı kuruyan mürekkepler için de uygun. Kyocera'nın kendine özgü teknolojisi ve son derece etkili mürekkep-yeniden dolaşım yapısı sayesinde kafa-da mürekkep birikmesi olmuyor ve nozulda kuruma ve kalınlaşmayı  engelleniyor. Kolay montaj sağlayan basit tasarım: KJ400360'ın hafif ve etkili konektörü montaj ve değişimi kolaylaştırıyor. 
Kararlı performans Kyocera'ın kendisine özel mürekkep yeniden dolaştırma sistemi kararlı mürekkep ısısı sağlıyor ve hava baloncukları nedeniyle boşaltma hatası olmasını engelli-yor. Eğer bu olsa bile, yapı, hava baloncuklarını dışarı atıyor ve mürekkep temizlemeye duyulan ihtiyacı orta-dan kaldırıyor. 

020UV KYOCERA

HANDTOP
Flatbed Printer 
UV DIGITAL PRINTER 
TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ - MRS DIJITAL - İSTANBUL - 0216 577 00 77 - 0532 236 84 79

1- KYOCERA Baskı Kafası 4 pl “4-8 Kafa adeti seçeneği”

2- Otomatik Yükseklik Tanıma Sistemi

3- Caldera Rip Software

4- Baskı Hızı Üretim Modu :90m' Kaliteli Mod : 66m2 Yüksek Kalite Modu :53 m

5- AGFA-Arigi UV Dünyanın en ince (3 PL) ve Dayanıklı boyasını Kullanmakta